Hotele w Warszawie

Wpisy

 • piątek, 14 lutego 2014
  • Aiport Okęcie

   Na terenie hotelu działają dwie nowoczesne restauracje, które oferują kuchnię polską i międzynarodową. Poza tym również dwa bary, gdzie wieczorami można spędzić miło czas podziwiając widoki na Warszawę oraz Lotnisko Okęcie. Hotel Aiport Okęcie jest położony bardzo blisko portu lotniczego. Około kilometrową odległość nawet pieszo pokonamy w czasie poniżej 10 minut. Dodatkowo w ciągu kilkunastu minut można dostać się również do centrum Warszawy. Dworzec Kolejowy Warszawa Centralna położony jest około 6 km od hotelu. W hotelu znajdują się 172 pokoje, każdy z klimatyzacją oraz własną łazienką z ogrzewaniem podłogowym oraz suszarką do włosów. Każdy pokój ma swoje biurko, czajnik oraz telewizor. W większości pokoi znajduje się minibar. Wśród wielu wygód znajduje się sportowa część hotelu z kortami tenisowymi, sauną, jacuzzi i siłownią. Dostęp jest darmowy. Goście mogą korzystać również z internetu bezprzewodowego oraz hotelowego parkingu. W razie potrzeby hotel zapewnia transport gości na lotnisko.

    

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (1) Pokaż komentarze do wpisu „Aiport Okęcie”
   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   blogwaldem
   Czas publikacji:
   piątek, 14 lutego 2014 08:31
 • czwartek, 13 lutego 2014
  • Logos

   Hotel Logos to świetnie położony, jednogwiazdkowy obiekt, którego oferta niewątpliwie zaspokoi oczekiwania wszystkich klientów zwracających uwagę na aspekt ekonomiczny wybieranych przez siebie usług. Logos znajduje się tuż nad Wisłą, na warszawskim Powiślu, skąd bardzo szybko można dotrzeć do centrum samochodem bądź za pośrednictwem komunikacji miejskiej – Dworzec Centralny oddalony jest stąd o zaledwie dwa kilometry. Blisko hotelu Logos znajduje się także centrum handlowe Nowy Świat, a dojazd na lotnisko Okęcie nie powinien zająć więcej, niż dwadzieścia minut. Doskonała lokalizacja to jednak nie jedyny atut sprawiający, że będąc w Warszawie warto zdecydować się usługi tego właśnie hotelu – goście za niewielką opłatą mogą cieszyć się bowiem przestronnymi pokojami z łazienką, natryskiem, telewizją satelitarną oraz bezpłatnym dostępem do sieci Wi-Fi działającej na terenie całego obiektu. W hotelu działa restauracja, w której spróbować można pysznych polskich dań oraz centrum konferencyjno-szkoleniowe.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   blogwaldem
   Czas publikacji:
   czwartek, 13 lutego 2014 13:30
  • Hilton Warsaw Hotel

   Warszawski Hilton to jeden z najsłynniejszych stołecznych hoteli. Duże zainteresowanie usługami tego pięciogwiazdkowego hotelu nie bierze się jednak znikąd – goście, którzy zdecydują się z nich skorzystać mogą bowiem liczyć na wysoki komfort oraz masę dodatkowych usług. Hilton Warsaw Hotel położony jest na ulicy Grzybowskiej, tak więc pochwalić się może naprawdę doskonałym skomunikowaniem ze wszystkimi punktami w Warszawie oraz bliskością starówki, Pałacu Kultury, Złotych Tarasów oraz dworca kolejowego Warszawa Centralna. Gości kuszą również ekskluzywne, nowocześnie urządzone pokoje, wyposażone między innymi w dwudziestosześciocalowy telewizor, bezprzewodowy internet za niecałe czterdzieści złotych oraz minibar wraz z łazienkami z wanną i podgrzewaną podłogą. Hilton Warsaw Hotel oferuje również szeroki wachlarz dodatkowych usług, takich jak masaże i zabiegi spa, jakuzzi i sauna. Stawki dobowe w hotelu Hilton rozpoczynają się już od stu siedemdziesięciu trzech złotych za najmniejszy pokój.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   blogwaldem
   Czas publikacji:
   czwartek, 13 lutego 2014 10:40
 • piątek, 10 stycznia 2014
  • Jak znaleźć idealny catering na wesele?

   Coraz częściej możemy usłyszeć o tym, że organizacja wesela w Warszawie wymaga nie tylko zarezerwowania lokalu, w którym odbędzie się uroczystość. Jednym z poważniejszych wyzwań związanych z przygotowaniami do tego wydarzenia jest również znalezienie firmy cateringowej, skorzystanie z gotowego weselnego menu bywa bowiem nie tylko wygodniejsze, ale również bardziej praktyczne niż przygotowywanie prowiantu we własnym zakresie. Osoby, które przystępują do poszukiwań biorą pod uwagę przynajmniej kilka kryteriów. Za najważniejszy uznawany jest argument cenowy, koszt wesela nie może być bowiem przytłaczający. Osoby, które mają już za sobą uroczystość zaślubin radzą jednak zwracać uwagę i na charakter menu oraz na wielkość porcji. Może się okazać, że catering jest tani, ale jego walory są dość wątpliwe, a przecież zależy nam przede wszystkim na zadowoleniu gości, którzy odpowiedzą na nasze zaproszenie. Wypada pamiętać i o tym, że niekiedy rezerwacja cateringu wymaga działania ze znaczącym wyprzedzeniem. Podobnie bowiem, jak ma to miejsce wówczas, gdy w grę wchodzi hotel w Warszawie, najlepsze firmy cateringowe mają napięty grafik i nie mogą obsługiwać więcej niż kilku imprez.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   blogwaldem
   Czas publikacji:
   piątek, 10 stycznia 2014 11:38
  • Catering jako rozwiązanie problemu z weselną gastronomią

   Lista problemów, które pojawiają się wówczas, gdy przystępujemy do organizacji wesela nie jest krótka. Jeden z nich związany jest z zapleczem gastronomicznym, nie od dziś wiadomo bowiem, że „gdy Polak głody, to zły”. Sprostanie zadaniu polegającemu na zabezpieczeniu odpowiednio dużych porcji jedzenia nie jest łatwe, trudno dziwić się więc, że już od przynajmniej kilku lat coraz większą popularnością cieszy się w naszym kraju catering. Firmy, które zajmują się kwestiami związanymi z wyżywieniem weselnych gości, cieszą się dużym powodzeniem już od dziesięcioleci, w ostatnich latach możemy jednak mówić o swego rodzaju przełomie związanym z ich działalnością. Do pewnego momentu mogliśmy odnieść wrażenie, że mówimy o podmiotach, które są w stanie zaproponować swoje usługi jedynie najbogatszym weselom, konkurencja pomiędzy nimi sprawiła jednak, że również mniej zamożni klienci organizujący wesele w Warszawie mogą liczyć na wsparcie z ich strony. Oczywiście, znalezienie odpowiedniego podmiotu oferującego catering może wymagać pewnego nakładu sił zwłaszcza, jeśli nasze oczekiwania nie są zaliczane do standardowych. Warto jednak zdecydować się na podobne działanie, istnieje bowiem duże prawdopodobieństwo tego, że przyniesie nam satysfakcję.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   blogwaldem
   Czas publikacji:
   piątek, 10 stycznia 2014 11:38
 • środa, 27 listopada 2013
  • Nie tylko nocleg - nowe wyzwania stojące przed hotelarzami

   Jeszcze nie tak dawno hotele kojarzyły się przede wszystkim z miejscami, w których można było znaleźć schronienie w obcym mieście. Były wybawieniem dla osób, które nie mogły skorzystać w takiej sytuacji ze wsparcia rodziny lub znajomych, korzystanie z nich postrzegano jednak przede wszystkim w kategoriach zła koniecznego. Dwudzieste pierwsze stulecie definitywnie zrywa z postrzeganiem hotelu jako miejsca, w którym można liczyć wyłącznie na wikt i opierunek. Hotelowi goście oczekują, że godziny spędzone w obcym mieście upłyną im w miłej atmosferze, podmioty, które chcą się liczyć na rynku, muszą więc opracować szereg usług dodatkowych, aby usatysfakcjonować wymagających klientów. Nie jest to najłatwiejsze zadanie, nie oznacza to jednak, że jego wykonanie jest niemożliwe, wśród usług zasługujących na wzmiankowanie coraz częściej wymienia się zaś SPA. Zabiegi z wykorzystaniem leczniczego działania wody już od dawna nie kojarzą się nam wyłącznie ze sposobem na poprawę kobiecej urody. Hotele SPA w Warszawie są chętnie odwiedzane także przez mężczyzn, zarówno panie, jak i panowie chętnie wykorzystują przy tym pobyt w nich nie tylko po to, aby poprawić swój wygląd, ale również – by polepszyć samopoczucie.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   blogwaldem
   Czas publikacji:
   środa, 27 listopada 2013 08:30